Quantcast
Channel: Сайт управління освіти Шепетівського міськвиконкому
Viewing all 1554 articles
Browse latest View live

Оголошення для батьків та учнів ЗНЗ!

$
0
0

    Відповідно до рішення виконавчого комітету Шепетівської міської ради від 03.11.2017 року №294 "Про продовження канікул в ЗОШ№№1,4, СЗОШ№2, НВК№3, НВК"ЗОШ-гімназія", СШ-інтернаті"управління освіти Шепетівської міської ради повідомляє, що в зв'язку з надзвичайною ситуацією в місті, що виникла в наслідок невиконання ТОВ "Шепетівка Енергоінвест"договірних зобов'язань за договорами про закупівлю товарів (робіт або послуг) за державні кошти та рішення виконавчого комітету від 12 жовтня 2017 року №264 "Про початок опалювального сезону 2017/2018 року в бюджетних закладах з централізованим опаленням", що призвело до невідповідності температурного режиму Державним санітарним правилам і нормам, продовжено канікули з 06.11.2017 року в ЗОШ№№1,4, СЗОШ№2, НВК№3, НВК "ЗОШ-гімназія, СШ-інтернатідо приведення повітряно-теплового режиму у відповідність до чинного законодавства.

    Для батьків та учнів НВК№1 повідомляємо, що у разі введення в дію модульної котельні та забезпечення в навчальному закладі температури повітря 17°C, навчальний процес розпочнеться з 06.11.2017 року. Якщо температурний режим не відповідатиме нормі, то канікули будуть продовжені.

Л.Д.Басистюк, головний спеціаліст


Експрес-курси практичних психологів та соціальних педагогів

$
0
0

Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими.
О.Уальд

    03 листопада 2017 року на базі НВК №1 відбулися експрес-курси практичних психологів та соціальних педагогів з питання: "Дитяча агресивність та конфлікти в учнівському середовищі. Способи вирішення конфліктів. Форми і корекція агресивності поведінки засобами арт-терапії".

    Під час теоретичної частини соціальний педагог НВК №1, Тимощук О.О. висвітлила проблему прояву агресивної поведінки та жорстокості агресивних дій в навчальному середовищі, причини та форми прояву дитячої агресії.

    Практичний психолог НВК №1, Дацюк Л.В. продемонструвала використання арт-терапевничних технік у роботі з дітьми та дорослими, які дають можливість виразити негативні емоції без шкоди для оточення та вчать регулювати свою поведінку, сприяють подоланню імпульсивності, зниженню агресивності та інших негативних почуттів.

ХІІІ Всеукраїнський турнір юних економістів

$
0
0

    У період з 29 жовтня по 02 листопада 2017 року в м. Івано-Франківськ відбувся ХІІІ Всеукраїнський турнір юних економістів. Цього року Хмельниччину на турнірі гідно представляли учасники команди «Крива виробничих можливостей» м.Шепетівка у складі: Белінської Анастасії, Бушинської Вікторії, Дикун Дар’ї, Шалаєвої Анастасії учениць ІІ курсу Шепетівського НВК №1 та Захуцької Дарії учениці 11 класу Шепетівської СЗОШ №2 у супроводі вчителя економіки та інформатики Шепетівської СЗОШ №2 Слюсара А.М. Підготовку команди здійснювали Лешкевич В.В. вчитель географії та економіки Шепетівської СЗОШ №2 та Лешкевич А.П. вчитель географії та економіки Шепетівського НВК №1.

      Під час турніру учениці показали гідну командну гру, проявляючи глибокі знання з окремих економічних проблем, відстоюючи свої позиції у чотирьох командних раундах з найсильнішими командами України. У ході турніру учасниці мали можливість проявити себе доповідачем, опонентом та рецензентом з обраної у ході гри теми. Під час доповідей учасниці здійснювали глибокий наліз проблеми, обґрунтовуючи причини, наслідки та можливі шляхи її розв’язання, опонуючи – відстоювали власну позицію шляхом ретельного аналізу доповіді свого опонента, рецензуючи – визначали як позитиви так і недоліки у точках зору доповідача та опонента. Водночас усі учасники мали змогу вдосконалити власні вміння вести дискусію з своїми опонентами. Турнір проходив у досить напружених умовах, вимагаючи від усіх учасників команд найвищої концентрації своїх знань, вмінь та навичок.

     Перебуваючи в Івано-Франківську усі учасники мали також і приємне дозвілля, оскільки організаторами турніру було організовано екскурсійну поїздку до музеїв м.Коломия, а саме Музею писанкового мистецтва та Музею народного мистецтва та побуту.

Як парость виноградної лози, плекайте мову!

$
0
0

Єдиний скарб у тебе – рідна мова.
Заклятий для сусіднього хижацтва.
Вона твого життя міцна основа,
Певніша над усі скарби й багатства.
П. Куліш

    9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови. За православним календарем - це день вшанування Преподобного Нестора-Літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія. З цієї нагоди в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах міста пройшла ціла низка цікавих заходів з метою піднесення престижу української мови, виховання пошани до писемності та культури.

    У всіх вікових групах ДНЗ міста проведені заняття «Як до дітей казочка прийшла», були змодельвані ситуації «Якби люди не вміли писати…»; вихователями  створені  куточки «Українські письменники дітям», «Читаємо з мамою і татом». Педагоги закладів збагатили знання дітей про поетів, письменників, їх твори; виховували любов до національних традицій, народної мудрості, до краси і гармонії рідного слова. 

   Учителі та учні долучилися до написання XVII Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Девіз цьогорічного радіодиктанту – "Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета".

   Учасники шкільного процесу мали змогу відвідати в бібліотеці виставки літератури «Рідна мова – пісня солов’їна», у кабінетах української мови та літератури розглянути стіннівки, взяти участь у конференціях «Історія української мови», конкурсах, вікторинах, турнірах, квестах тощо.

    Цей день став святом для учнівського та педагогічного колективів, чим поповнив скарбничку добрих справ. 

    Любімо, поважаймо та вдосконалюймо мову й культуру, адже вони, як і Україна, – у нашому серці, і починаються з нас!

Відкриття ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

$
0
0

    09 листопада, у День української писемності та мови, Хмельниччина відкрила ХVІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.
    На урочистий захід, що проходив у Хмельницькому національному університеті, завітали представники  влади, гості зі столиці, поціновувачі української мови, учителі, методисти, учні та студенти.
  Право відкрити один з найбільших національних проектів  української мови надали Слабошпицькому Михайлу Федотовичу, виконавчому директору Ліги українських меценатів, голові Координаційної ради Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, лауреату Національної премії України імені Тараса Шевченка.

  Після теплих слів, щедрих аплодисментів у піднесеному настрої відбулося нагородження активних учасників Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика – учнів загальноосвітніх навчальних закладів, студентів, учителів української мови та літератури області. Серед нагороджених були і наші юні обдарування: Кочергіна Інна, учениця 11 класу НВК №1, Богомолов Олег, учень 8 класу НВК «ЗОШ-гімназія» - неодноразові переможці даного конкурсу. Подячним дипломом відзначена й Кочергіна Ліна Миколаївна, учитель української мови і літератури НВК №1.

   Управління освіти Шепетівської міської ради дякує всім учителям-наставникам, які результативно готують наші юні обдарування! А всім знавцям мови бажає нових злетів, натхнення, жаги до перемог і гідно представляти рідне місто в конкурсі!

Вітаємо переможців та призерів ІІ(міського) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад!

$
0
0

УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА

7 клас

І місце – Євтушок Софія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Пипич Н.В.

ІІ місце – Пінчаківська Валерія, учениця СЗОШ №2, учитель Грабовська Т.М.

ІІІ місце – Порубенська Вероніка, учениця НВК №1, учитель Войтюк Т.В.

8 клас

І місце – Богомолов Олег, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гук Л.Є.

ІІ місце – Куліш Дар’я, учениця СЗОШ №2, учитель Короташ Т.В.,

               Гурш Вікторія, учениця ЗОШ №1, учитель Скрипнюк О.В.

ІІІ місце – Сергієнкова Ангеліна, учениця ЗОШ №3, учитель Юр’єва О.М.,

              Гусар Дарія, учениця ЗОШ №6, учитель Грищук О.В.,

              Бабась Марія, учениця НВК №1, учитель Глоба С.Л.

9 клас

І місце – Романова Анастасія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Пипич Н.В.

ІІ місце – Закренична Ольга, учениця ЗОШ №4, учитель Веремійчук О.Д.

ІІІ місце – Білокур Марія, учениця ЗОШ №1, учитель Ковальчук Н.М.,

               Івич Ольга, учениця ЗОШ №8, учитель Гроимик О.А.

               Барон Маргарита, учениця НВК №1, учитель Гуменна Л.С.

10 клас

І місце - Тимошишина Катерина, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учителі Риндич О.Г., Касянчук В.І.

ІІ місце - Дячук Андрій, учень ЗОШ №1, учитель Скрипнюк О.В.

ІІІ місце – Семенюк Анастасія, учениця СЗОШ №2, учитель Кучерук І.В.,

             Зінчук Дарія, учениця ЗОШ №3, учитель Лук’янчук Т.А.,

             Федорчук Іван, учень ЗОШ №6, учитель Грищук О.В.

11 клас

І місце – Лобай Вікторія, учениця НВК №1, учитель Кочергіна Л.М.

ІІ місце – Лісніковська Наталія, учениця НВК №3, учитель Мєшалкіна Т.С.

ІІІ місце – Півень Олександр, учень ЗОШ №1, учителі Скрипнюк О.В., Васик М.В.

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ (обслуговуюча праця)

9 клас

I місце – Комендовська Юлія, учениця НВК №3, учитель Мокроуз Л.В.

ІІ місце – Сенгєєва Марія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Семенишина Г.В.

ІІІ місце – Мшанецька Тетяна, учениця ЗОШ №6, учитель Печенюк А.Ф.,

               Діана, учениця ЗОШ №8, учитель Драчук Л.В.

11 клас

І місце – Островська Олександра, учениця ЗОШ№1, учитель Давидова Л.В.

ІІ місце – Шептицька Марина, учениця МНВК, учитель Шевчук О.Д.

ІІІ місце – Яцкевич Єлизавета, учениця НВК«ЗОШ-гімназія», учитель Семенишина Г.В.

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ (технічна праця)

9 клас

I місце – Гуленко Данило, учень НВК №3, учитель Багнюк С.Г.

ІІ місце – Гаврилюк Дмитро, учень ЗОШ №8, учитель Ящук Ю.О.,

Швець Владислав, учень ЗОШ №6, учитель Малько Д.А.

ІІІ місце – Кукалець Роман, учень ЗОШ №3, учитель Ланчук І.Д.,

               Андрій, учень НВК №1, учитель Гранатир П.Г.

11 клас

І місце – Лавренюк Роман, учень МНВК, учитель Молоток Ю.В.

ІІ місце – Котик Богдан, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Сільвестр С.О.

ІІІ місце – Гончарук Вадим, учень ЗОШ №1, учитель Сільвестр С.О.

      Дякуємо вчителям, які результативно підготували наші юні обдарування! Бажаємо нових злетів, натхнення, жаги до перемог!

 

Методично-інтерактивний семінар для вихователів-методистів та вихователів ДНЗ

$
0
0

    16 листопада 2017 року на базі Шепетівського дошкільного навчального закладу (ясла - садок) №7 «Дюймовочка» для вихователів-методистів та вихователів ДНЗ міста відбувся методично-інтерактивний семінар з питання «Новий формат сучасного заняття від «А» до «Я»

    У ході семінару було переглянуто інтегроване заняття з розвитку «Дитина в природному довкіллі» та «Дитина у світі культури (зображувальна діяльність)» з дітьми середнього дошкільного віку за темою «Чарівні візерунки дарує нам Осінь», вихователь Булаєвська Л.І. Педагоги мали змогу здійснити самоаналіз та аналіз відвіданого заняття.

    Вихователь-методист Варшавська Т.В. виступила з презентацією на тему «Новий формат сучасного заняття від «А» до «Я», під час якої познайомила присутніх з теоретичними питаннями даної проблеми. Звернула увагу на зміст  сучасного заняття, познайомила з інтерактивними методами у роботі з дошкільниками, а також на структуру особистісно орієнтованого та інтерактивного заняття.

   Педагоги ДНЗ міста отримали методичні матеріали у формі буклету щодо проведення сучасного заняття, а саме: вимоги, структуру, алгоритм.

   В ході роботи присутні педагоги зазначили, що правильно організоване заняття в дошкільному закладі, а саме варіативність, різноманітність методів та засобів навчання та виховання сприяють розвиткові здібностей, формуванню творчої інтелектуальної, креативної особистості дошкільника.

Ділимося досвідом на теренах області…

$
0
0

    16 листопада 2017 року на базі Шепетівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 відбулося засідання обласного клубу заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи «Пошук» з теми «Сучасні підходи до організації методичної роботи у закладі загальної середньої освіти».

    Метою засідання було – проаналізувати  основні форми та методи науково-методичної роботи в закладах загальної середньої освіти в умовах створення нової української школи; сформулювати алгоритм цілісної системи науково-методичної роботи закладу загальної середньої освіти в нових умовах;здійснити обмін досвідом з питань підготовки учителя до роботи в умовах нової української школи. Учасників семінару привітали учні школи, які провели короткий екскурс сторінками історії. Гості мали змогу також відвідати учнівський стартап, під час якого ознайомились із діяльністю шкільного дитячо-юнацького об’єднання «Натхнення».

   У рамках семінару завідувач НМЦ координації методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти ХОІППО Кошка Оксана Анатоліївна у формі професійної дискусії організувала обговорення питання «Педагог як суб’єкт модернізацій них процесів в освіті». Дана форма ділової бесіди була спрямована на визначення нових напрямів роботи інформаційно компетентного педагога в рамках нової української школи. Методист НМЦ координації методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти ХОІППО Буймістер Леонід Васильович окреслив аспекти модернізації функцій заступника директора в умовах створення нової української школи.

   Директор школи Щур Наталя Миколаївна познайомила присутніх із освітнім простором Шепетівської ЗОШ №6 – школи життєзнавства та соціального успіху. Інформаційно-презентаційний модуль реалізовано доповідачами: завідувача методичного кабінету  управління освіти Шепетівської міської ради Петрук Ганна Григорівна та заступниками директора  ЗОШ №6  Пасічник Зоєю Вікторівною і Українець Ольгою Іванівною.

   Петрук Г.Г. окреслила реалії сьогодення та перспективи розвитку освіти міста Шепетівки.  Інноваційними підходами до організації методичної роботи як засобами удосконалення професійної компетентності педагога із колегами поділилась заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ №6 Пасічник З.В. Присутні мали змогу ознайомитись із методичним сервісом навчального закладу із використанням новітніх технологій. Заступник директора з виховної роботи Українець О.І. представила до уваги присутніх сучасну технологію підвищення ІКТ-компетентності педагога - Блог-квест. Учасників засідання ознайомлено із алгоритмами проведення засідань методичних об’єднань та шкільних угрупувань із використанням новітньої технології.

   Практично-інтерактивний модуль засідання реалізувався через презентацію досвіду голови методичного об’єднання вчителів-філологів Камфорович Оксани Іванівни, яка розповіла про використання ІКТ та хмарних технологій на уроках української мови та  літератури як засобу формування інформаційної компетентності й активізації пізнавальної діяльності учнів. Учасники засідання побачили та проаналізували ефективність технології педагогічного коучингу під час демонстрації фрагменту засідання Школи професійної адаптації (керівник Стецюк Ніна Василівна, вчитель початкових класів) з обговорення питання «Нова українська школа – вимога сучасності». Психологом школи Радченко Катериною Олегівною окреслено психологічні механізми формування позитивної «Я-концепції» сучасного педагога та проведено інтерактивної гри «Сходинки до вершини позитивного «Я».

   Засідання обласного клубу заступників завершилося підведенням підсумків роботи, виробленням рекомендацій та окресленням пріоритетних завдань із розглянутих питань.


Вітаємо переможців та призерів ІІ (міського) етапу XVІIІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

$
0
0

3 клас

І місце – Федорчук Марія, учениця ЗОШ №6, учитель Стецюк Н.В.

ІІ місце – Савченко Анастасія, учениця ЗОШ №4, учитель Сивак Ю.В.,

               Кондратюк Вікторія, учениця НВК №1, учитель Цимбал І.О.,

               Шафалюк Маргарита, учениця ЗОШ №3, учитель Поліщук С.А.,

               Півень Катерина, учениця СШ-інтернат, учитель Черняк Г.М.

ІІІ місце – Юхимець Олексій, учень ЗОШ №8, учитель Гайтан Т.А.,

               Кислюк Владислав, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Юріна О.А.,

               Царенко Софія, учениця ЗОШ №1, учитель Волова І.І.,

               Зуєва Ірина, учениця СЗОШ №2, учитель Лахнік Л.Ф.,

               Матвійчук Софія, учениця НВК №3, учитель Ліскова Л.Ф.

4 клас

І місце – Муза Богдана, учениця ЗОШ №4, учитель Дмитренко Н.О.

ІІ місце – Петренко Діана, учениця ЗОШ №1, учитель Усач М.М.,

               Голосієнко Ілля, учень СЗОШ №2, учитель Іщук О.А.,

               Ордаш Олександра, учениця ЗОШ №6, учитель Кондришина О.С.

               Остапчук Дарина, учениця ЗОШ №3, учитель Дем’янчук І.О.,

               Прімович Яна, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Олійник С.О.

               Бондар Арсен, учень НВК №1, учитель Гальчевська В.А.

ІІІ місце – Сліженко Ярослава, учениця НВК №3, учитель Ковтонюк О.С.,

               Щенович Олексія, учениця СШ-інтернат, учитель Ващук Н.Л.

5 клас

І місце – Водзінська Марія, учениця НВК №1, учитель Гуменна Л.С.

ІІ місце – Дашицька Каріна, учениця ЗОШ №1, учитель Скрипнюк О.В.

              Смолінський Артем, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Коваль А.І.

ІІІ місце – Лукашук Олександра, учениця ЗОШ №8, учитель Братащук Г.П.,

               Фурман Катерина, учениця СШ-інтернату, учитель Самсонюк О.М.

6 клас

І місце – Балагур Олександра, учениця ЗОШ №1, учитель Васик М.В.

ІІ місце – Колосович Валерія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Пипич Н.В.,

               Слюсар Алла, учениця ЗОШ №8, учитель Громик О.А.

ІІІ місце – Свердлюк Діана, учениця НВК №3, учитель Мєшалкіна Т.С.

7 клас

І місце – Порубенська Вероніка, учениця НВК №1, учитель Войтюк Т.В.

ІІ місце – Євтушок Софія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Пипич Н.В.

ІІІ місце – Сидорчук Олена, учениця ЗОШ №1, учитель Ковальчук Н.М.,

               Пінчаківська Валерія, учениця СЗОШ №2, учитель Грабовська Т.М.,

               Колесник Лідія, учениця НВК №3, учитель Михальчук М.В.

8 клас

І місце – Богомолов Олег, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гук Л.Є.

ІІ місце – Сніженко Софія, учениця НВК №3, учитель Чайка А.Д.

ІІІ місце – Куліш Дар’я, учениця СЗОШ №2, учитель Ляльчук І.Є.,

               Сергієнкова Аліна, учениця ЗОШ №3, учитель Юр’єва О. М.,

               Галайдюк Аліна, учениця ЗОШ №4, учитель Малярчук Т.В.

9 клас

І місце – Романова Анастасія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Пипич Н.В.

ІІ місце – Білокур Марія, учениця ЗОШ №1, учитель Ковальчук Н.М.

               Барон Маргарита, учениця НВК №1, учитель Гуменна Л.С.

ІІІ місце – Захуцька Анна, учениця ЗОШ №3, учитель Юр’єва О.М.,

               Івич Ольга, учениця ЗОШ №8, учитель Громик О.А.

10 клас

І місце – Дячук Андрій, учень ЗОШ №1, учитель Скрипнюк О.В.

ІІ місце – Тимошишина Катерина, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Риндич О.Г.,

ІІІ місце – Зінчук Дарія, учениця ЗОШ №3, учитель Лук’янчук Т.А.,

               Жигальська Дар’я, учениця НВК №1, учитель Войтюк Т.В.

11 клас

І місце – Кочергіна Інна, учениця НВК №1, учитель Кочергіна Л.М.

ІІ місце – Лісніковська Наталія, учениця НВК №3, учитель Мєшалкіна Т.С.

ІІІ місце – Маначина Яна, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гук Л.Є.,

               Мартинюк Дарина, учениця ЗОШ №6, учитель Грищук О.В.

    Дякуємо вчителям, які результативно підготували наші юні обдарування! Бажаємо нових злетів, натхнення, жаги до наступних перемог!

Вітаємо переможців та призерів ІІ(міського) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад!

$
0
0

ФІЗИКА

7 клас

І місце – Скрипник Анастасія, учениця ЗОШ №3, учитель Маліновська М.М.

ІІ місце – Дудар Анатолій, учень ЗОШ №8, учитель Кухар М.А.

ІІІ місце – Кель Вікторія, учениця НВК №3, учитель Ліщук В.Ф.

               Костушевич Ярослав, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Омелянчук С.В.       

8 клас

І місце – Нижній Іван, учень НВК №1, учитель Ободянський В.В.

ІІ місце – Пруська Ольга,  учениця НВК №3, учитель Ліщук В.Ф.,

               Богомолов Олег, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Омелянчук С.В.

ІІІ місце – Слюсар Софія, учениця ЗОШ №8, учитель Кухар М.А.,

9 клас

І місце – Танасієнко Олександр, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Омелянчук С.В.

ІІ місце – Кутасєвіч Анна, учениця НВК №3, учитель Самсоненко С.С.

ІІІ місце – Губійчук Роман, учень ЗОШ №1, учитель Хаврун Г.Б.

10 клас

І місце – Паєвський Дмитро, учень НВК №1, учитель Ободянський В.В.

ІІ місце – Федорчук Іван, учень ЗОШ №6, учитель Замурняк Г.Я.,

ІІІ місце – Савчук Марина, учениця ЗОШ №1, учитель Хаврун Г.Б.

11 клас

І місце – Сорока Марія, учениця ЗОШ №1, учитель Хаврун Г.Б.

ІІ місце – Паренюк Анастасія, учениця НВК №3, учитель Ліщук В.Ф.

ІІІ місце – Капелюх Ярослав, учень ЗОШ №1, учитель Хаврун Г.Б.

ІСТОРІЯ

8 клас

I місце – Михальчук Дмитро, учень СЗОШ №2, учитель Самойлович Л.І.

ІІ місце – Танасієнко Анастасія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Карнаух М.В.,

                Пруська Ольга, учениця НВК №3, учитель Гродон С.Е.,

ІІІ місце – Дірей Назарій, учень НВК №1, учитель Обжирко Т.В.,

                Давидюк Олександр, учень СШ-інтернату, учитель Логвін Н.В.

9 клас

I місце – Лучко Валерія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Карнаух М.В.,

ІІ місце – Лінник Анна, учениця НВК №1, учитель Фурман Л.Г.,

                Гальчевська Анна, учениця НВК №3, учитель Гродон С.Е.,

                Літвяк Богдан, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Карнаух М.В.,

                Захуцька Анна, учениця ЗОШ №3, учитель Линник О.П.,

ІІІ місце – Хмельнича Анастасія, учениця НВК №3, учитель Гродон С.Е.

10 клас

I місце – Семенюк Анастасія, учениця СЗОШ №2, учитель Линник В.П.,

                Василишина Аліна, учениця НВК №3, учитель Гродон С.Е.,

ІІ місце – Полодюк Анна, учениця ЗОШ №6, учитель Сібагатова І.Г.,

ІІІ місце – Пушкарук Іван, учень ЗОШ №1, учитель Гасюк Л.В.,

               Зінчук Дарія, учениця ЗОШ №3, учитель Линник О.П.

11 клас

І місце – Чайка Катерина, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Курганська Л.В.,

               Артерчук Мирослава, учениця ЗОШ №6, учитель Сібагатова І.Г.,

ІІ місце – Лісніковська Наталія, учениця НВК №3, учитель Гродон С.Е.,

               Малихіна Аліна, учениця НВК №1, учитель Фурман Л.Г.,

               Коб’юк Володимир, учень СШ-інтернату, учитель Логвін Н.В.,

ІІІ місце – Попова Ярослава, учениця НВК №1, учитель Фурман Л.Г.,

                Заяц Валерія, учениця ЗОШ №3, учитель Линник О.П.

     Дякуємо вчителям, які результативно підготували наші юні обдарування! Бажаємо нових злетів, натхнення, жаги до перемог!

Обласна методична панорама в ДНЗ№12

$
0
0

    На базі дошкільного навчального закладу №12 «Ялинка» 15 листопада 2017 року відбулось четверте заняття методичної панорами «Впровадження основ соціальної та фінансової грамотності в освітній процес закладу дошкільної освіти» за участю методистів науково-методичного центру дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти ХОІППО. 
    Роботу панорами розпочала Каратаєва М.І., методист дошкільної освіти Хмельницького ОІППО, презентувавши введення та огляд теми. 
   Учасників зібрання привітала Тихончук Л.І., начальник управління освіти Шепетівської міської ради, яка представила експрес - портрет дошкілля м.Шепетівки.
    Під час практичного блоку педагоги дошкільного навчального закладу ділились з колегами своїми напрацюваннями: показали роботу з дітьми різних вікових категорій, що проходить в рамках Міжнародного проекту "Афлатот" (вихователі Кононенко Т.М., Кісєльова І.Ф., Каток І.В., Кас’ян К.А.).
     У методичному блоці висвітили роботу проекту Микитюк Т.М., завідувач, Лучко Л.Б., вихователь - методист, Карфута В.В., вихователь та Скрипак Н.О., методист методичного кабінету управління освіти Шепетівської міської ради.
    Завершилась методична панорама рефлексійною бесідою Дарченко Л.Г., методиста дошкільної освіти Хмельницького ОІППО, з питань впровадження соціальної та фінансової освіти дітей у навчально-виховний процес, де учасники висловили свої думки.

Засідання усного журналу вихователів-методистів та вихователів ДНЗ

$
0
0

    22.11.2017 року  в Шепетівському  ДНЗ№11 «Дзвіночок» відбулося засідання  усного журналу  вихователів-методистів та вихователів  міста з питання  «Гра як основний вид діяльності дошкільника». На початку  засідання  методист управління освіти  Скрипак Н.О.  акцентувала увагу на тому, що питання ігрової діяльності залишається невичерпним , сучасним  та актуальним. Вказала на потребу  переоцінки поглядів вихователів на розвивально-ігрове середовище.

     Завідувач дошкільним закладом Шахрай  Н.В.  нагадала   присутнім педагогам зміст  нормативної бази щодо організації  ігрової діяльності  та завдання БКДО як складової педагогічного процесу. Все засідання пройшло  у вигляді інтерактивної гри «Прес - конференція», що дало змогу більш детальніше розглянути  походження гри, її історичний аспект розвитку, вимоги до ігрового матеріалу ,виділити сучасні підходи до класифікації та типізації ігор дошкільників. Учасники заходу  активно  взяли  участь у  майстер-класі під керівництвом вихователя ДНЗ№11 «Дзвіночок» Нідзельської С.В.  Вона  продемонстрували свої вміння щодо виготовлення  цікавих  іграшок  з підручного матеріалу.

     З  методичними рекомендаціями щодо розвитку, естетики, практичності, дидактичної спрямованості ігрової діяльності  виступила Байдюк С.І. вихователь – методист закладу. Після обговорення, вихователь ДНЗ№11 «Дзвіночок» Войтович А.С., презентувала  інноваційні ігрові технології та виставку нестандартного ігрового  обладнання.

Вітаємо переможців та призерів ІІ(міського) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад!

$
0
0

ГЕОГРАФІЯ

8 клас

І місце – Михальчук Дмитро, учень СЗОШ №2, учитель Муштин Н.В.

ІІ місце – Заяц Іван, учень ЗОШ №3, учитель Дубенець О.П.,

               Беня Анастасія, учениця НВК №3, учитель Столярчук Г.В.

ІІІ місце – Мартинчук Назарій, учень НВК №3, учитель Столярчук Г.В.

9 клас

І місце – Безверха Дарія, учениця НВК №3, учитель Столярчук Г.В.

ІІ місце – Ловінська Олександра, учениця НВК«ЗОШ-гімназія», учитель Українець О.В.

ІІІ місце – Яржемський Валентин, учень ЗОШ №1, учитель Красова Н.В.

10 клас

І місце – Паєвський Дмитро, учень НВК №1, учитель Горбань Н.К.

ІІ місце - Семенюк Анастасія, учениця СЗОШ №2, учитель Лешкевич В.В.

III місце – Конончук Катерина, учениця НВК №3, учитель Слободенюк І.М.

11 клас

І місце – Степанюк Аліна, учениця НВК №3, учитель Столярчук Г.В.

ІІ місце – Захуцька Дар’я, учениця СЗОШ №2, учитель Лешкевич В.В.

ІІІ місце – Бушинська Вікторія, учениця НВК №1, учитель Лешкевич А.П.

АСТРОНОМІЯ

10 клас

І місце – Паєвський Дмитро, учень НВК №1, учитель Ободянський В.В.

ІІ місце – Конончук Катерина, учениця НВК №3, учитель Ліщук В.Ф.

ІІІ місце – Іванюк Аліна, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Омелянчук С.В.

11 клас

І місце – Лис Михайло, учень ЗОШ №1,ю учитель Хаврун Г.Б.

ІІ місце – Медвецький Віталій, учень НВК №3, учитель Ліщук В.Ф.

ІІІ місце – Дикун Дарія, учениця НВК №1, учитель Ободянський В.В.

      Дякуємо вчителям, які результативно підготували наші юні обдарування! Бажаємо нових злетів, натхнення, жаги до перемог!

Оголошення!

$
0
0

У зв’язку з проведенням профілактичних робітВЕЛИКА ВАННА басейну

не буде працювати 03.12, 04.12, 05.12. 2017 р.

Адміністрація ДЮСШ

Оголошення!

$
0
0

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу

Управління освіти Шепетівської міської ради оголошує конкурс на виготовлення проектно-кошторисної документації:

  1. по проекту « Будівництво модульної котельні управління освіти Шепетівської міської ради по вул. Островського, 42 м.Шепетівка Хмельницької області»
  2. по проекту « Будівництво модульної котельні Шепетівського центру дитячої та юнацької творчості Хмельницької області по проспекту Миру, 8 м.Шепетівка Хмельницької області»
  3. по проекту « Будівництво модульної котельні Шепетівського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Хмельницької області по вул. Степана Бандери, 59 м.Шепетівка Хмельницької області»
  4. по проекту « Будівництво модульної котельні Шепетівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Хмельницької області по вул. Героїв Небесної Сотні,48 м.Шепетівка Хмельницької області»
  5. по проекту « Будівництво модульної котельні Шепетівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Хмельницької області по вул. Героїв Небесної Сотні,22 м.Шепетівка Хмельницької області»

За додатковою інформацією звертатись (вул. Островського, 42 м.Шепетівка), або за телефоном 096-67-12-650 Довгалюк Людмила Степанівна

Вимоги до кваліфікації учасників та спосіб їх підтвердження.

Учасник повинен надати в електронному (сканованому у форматі pdf) вигляді,в складі своєї пропозиції наступні документи:

  • копію витягу, або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • копію свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ або витягу з реєстру платників ПДВ (якщо учасник є платником ПДВ), або копію платника єдиного податку (якщо учасник є платником єдиного податку);
  • дозвіл або ліцензію на провадження певного виду господарської діяльності, якщо отримання такого дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законодавством;
  • документи, які підтверджують відповідність пропозиції учасника технічним, якісним вимогам щодо проведення робіт встановленим чинним законодавством України, та Замовником.

Пропозиція Учасника подається Учасником у вигляді сканованої копії у форматі pdf на електронну адресу Замовника(shosvita@i.ua), або приноситься власноруч в паперовому вигляді.

Прозиції приймаються з моменту розміщення оголошення на сайті управління освіти (shosvita@i.ua)

Дата,час закінчення подання пропозицій: 07.12.2017 року (17год.00хв)


Ангел з одним крилом…

$
0
0

  Відкриваючи серця один одному,  люди створюють інший світ – світ Любові, де незмінним завжди залишається надія, віра у дитину, її можливості. 1 грудня адміністрація та весь колектив Шепетівської спеціалізованої школи-інтернату гостинно запросив батьків учнів з особливими потребами, громадськість міста на відкриття «Території толерантності – КРИЛА ЖИТТЯ».

     На цій території в центрі –  ОСОБЛИВА ДИТИНА,  яку щодня приводять у школу батьки. І їм всім важлива підтримка та розуміння. І  покликання школи створити для дітей умови для їх навчання, гармонійного розвитку, підтримки.

    Першою відчинили двері кімнати, де діти навчаються читати, писати, рахувати, загалом усяким премудростям, для того щоб підніматись до вершини знань – це навчальний кабінет 2-Б класу.

     Наступною була ігрова кімната, де діти граються та відпочивають. 

    Надлишок енергії діти витрачають у наступному кабінеті – спортивному. Тут вони зміцнюються фізично, а щосереди заняття спортом продовжують у міському басейні. 

    У наступному кабінеті з дітьми займаються вчителі індивідуально – це кабінет індивідуального навчання. А ще тут розвивають звуковимову, комунікативні здібності. 

    Коли заходиш  у наступну кімнату  – тут як у казці. Це ресурсна кімната, де діти розвивають свої сенсорні здібності, пізнавальні процеси, просто відпочивають, відновлюють так би мовити ресурси. 

    Кімната творчості – АРТ-зона. Діти матимуть змогу  попрацювати своїми чарівними руками, розвивати творчі та художні здібності. А ще вдихнути аромати трав та фруктів, адже тут є аромозона.

   Кімната зустрічі. В якій діти зустрічаються один з одним, зі своїми вчителями, можуть просто усамітнитись і побути наодинці зі своїми думками. А батьки можуть почекати своїх дітей.

     З метою створення необхідних санітарно-гігієнічних умов обладнано кімнати гігієни. 

    По завершенню подорожі діти з особливими потребами, які навчаються в закладі прочитали чудові вірші та подарували своїм батькам та гостям власноруч виготовлених ангелочків, як символ любові та підтримки. 

     Завершився захід переглядом вистави «Курочка Ряба на новий лад», під час якої батьки змогли побачити як розвинулись творчі та акторські здібності їх дітей за період навчання в інклюзивних класах. 

    Територія толерантності «Крила життя» - відкрита для всіх. Це спільний проект багатьох  щирих і люблячих сердець: міської влади, управління освіти, благодійників, батьків, просто небайдужих людей і всього колективу спеціалізованої школи-інтернату.

       З заключним словом до присутніх звернулась директор школи Пипич О.В.: «Дуже важливо нам навчитися частіше дивитися в очі дитини. Адже в її очах – її життя, її душа посмішки мами, привітне слово і  люблячі обійми. В наших теплих обіймах, в нашій любові розчиняються і зникають всі болі і жалі. Отож любіть дітей! І створюйте спільно територію любові, віри та надії.»

 

Конкурс «КОЛОСОК осінній» у Шепетівці

$
0
0

Вітаємо учасників природничого конкурсу «КОЛОСОК»!

«КОЛОСОК» - Міжнародний інтерактивний природничий конкурс, який проводиться з метою наукової популяризації та пропедевтики природничих наук серед учнів, підтримки талановитих учнів та ініціативних учителів.

Традиційно школярі Шепетівки є активними учасниками конкурсу. Цієї осені нас 1705.

Всі навчальні заклади отримали безкоштовну підписку на І півріччя 2018 року на журнал «Колосок» та газету «Колосочок».

Бажаємо радості від пізнання науки!

"Колосок"у Шепетівській ЗОШ№4

"Колосок"у Шепетівській ЗОШ№1

Засідання творчої групи заступників директорів з виховної роботи в ЗОШ№8

$
0
0

     В ЗОШ №8 відбулося засідання творчої групи заступників директорів з виховної роботи з питань виховання національної гідності на тему «Виховання патріота. Чи під силу це новій школі?» Учасники засідання взяли участь у патріотичному квесті «Справжнє - українське», збагативши свій досвід цікавою формою методичної роботи.

Семінар для класних керівників 9-х класів «Ярмарок праці Шепетівщини» в Шепетівському МНВК

$
0
0

     Ринок праці стрімко змінюється. З розвитком глобальних технологій і постійним прогресом, все більше зростає потреба в нових і перспективних професіях. На зміну старим приходять нові, більш затребувані й цікаві.

    У Шепетівському МНВК відбулася зустріч з класними керівниками 9-х класів шкіл міста в рамках тематичного семінару «Ярмарок професій Шепетівщини». Методист з профорієнтаційної роботи Тетяна Соложенцева у цікавій креативній формі познайомила присутніх з актуальними професіями для випускників 9-го класу, які дуже потрібні на ринку праці України сьогодні, та які з’являться у майбутньому. Представник міськрайонного центру зайнятості Наталія Башинська дала експертну оцінку ринку праці Шепетівського регіону та області в цілому. Елементи тренінгу та практичні завдання від практичного психолога Юлії Панчук внесли в атмосферу зустрічі акценти професійного спрямування та моменти психологічного розвантаження.

Обласна учнівська науково-практична конференція

$
0
0

   У роботі V обласної учнівської науково-практичної конференції «Перспективи розвитку сучасної науки: погляд юних науковців Хмельниччини» взяли участь члени Шепетівського міського наукового товариства учнів Малої академії наук Степанюк Юлія (НВК №1) та Турсунова Дарина (ЗОШ №6).

   Наукове дослідження Юлії з актуальних питань агропромислового комплексу на засадах раціонального природокористування та Дарини присвячене вивченню рослинного світу берегів річки Гуски, яке вони провели під керівництвом вчителів біології: Білецької Н.С.(НВК №1) і Гоненко А.О. (ЗОШ№6) викликало жвавий інтерес аудиторії та дістало схвальну оцінку. Школярки нагороджені дипломами «За кращий виступ».

    Вітаємо юних науковців з їх першим науковим успіхом!

Viewing all 1554 articles
Browse latest View live